Hoşgeldin, ziyaretçi! [ Giriş Yap

 

İş Yerinde WC’de Müşterime Verdim

  • Liste: 17 Nisan 2016 22:02

Açıklama

ŞİRKETİN TUVALETİNDE MÜŞTERİYE KENDİMİ SİKTİRDİM

 

Otuzlarına yaklaşmış; ama fiziği ve yüzü hâlâ en fazla yirmi beş gösteren bir bayanım. Şirketteki tüm kadınlar bana hep imrenerek bakarlar. Giydiğim dar etekler, göğüs dekolteli gömleklerim hep dikkat çekmiştir. O gün aylarca üzerinde çalıştığımız bir firma için hazırladığımı reklam kampanyamızın tanıtım günüydü. Müdür sunum işi için beni seçmişti. Senelerce spor yaptığım için dimdik ve sımsıkı bir götüm vardı. Götümün hatlarını ortaya çıkaran siyah dar ve düz üstü bir etek, yine göğüs dekolteli kırmızı renkte bir gömlek giymiştim. Bembeyaz tenimi bu renk daha da ortaya çıkarıyordu. Simsiyah uzun saçlarıma bir de ateş kırmızısı bir ruj eklemiştim. Sunum için etkileyici olmalıydım. Şirkete girdiğim ilk an bakışların bana çevrilmesiyle ne kadar etkileyici olduğumun da farkına varmıştım. Sunum için odaya girdiğimde gözüm hemen onu seçmişti, onca kalabalığın arasından. Onu bugüne dek ilk kez görüyordum. Sunum yapacağımız firma için yetkili olarak gelmişti.

 

Otuzunun bir kaç yaş üzerinde, son derece karizmatik, hafif kırlaşmış saçlarıyla o da bana bakıyordu. Belli ki o da spor yapıyordu, geniş omuzları gömleğini yırtacak gibiydi. Köfte gibi dudakları, kömür gibi simsiyah gözleri vardı. Daha ilk anda onu elde etme isteği içimde uyanmıştı. Sunumuma başlamak için masanın en başına geçtim. Günlerdir hazırladığım her şeyi unutmuştum. Bir anlığına dikaktimi toplayıp sunumuma başladım. Tüm sunum boyunca gözlerimi yalnızca onun dudaklarına odaklanıp konuştum. Odadaki herkes bunu fark etmiş olmalıydı; ama içimdeki onunla sevişme isteğini gizli tutamıyordum. Sunumu bitirdim ve herkes çok etkilendi.

 

Uzun uzadıya tartışıldı, tebrik edildi. Ama benim aklımda yalnızca o ve onun kocaman sikini içimde hissetme isteği vardı. Durduramıyordum. Konuşmalar bitip teklifimiz kabul edildikten sonra herkes yavaş yavaş gitmeye başladı. Sanki o gitmek istemiyordu ki öyle de oldu. Herkes gittikten sonra bir tek o kaldı odada. Oturduğu yerden kalkıp usulca yanıma geldi. “Çok etkileyiciydiniz, Asu Hanım.” dedi. Acaba hangi anlamda etkileyiciydim? O da benden etkilenmiş miydi? Bu düşüncelerime engel olamayıp “Hangi anlamda?” diye sordum. “Her anlamda.” Dedi. Gözleri ara ara göğüs dekolteme kayıyordu, o da kendine engel olamıyordu. Tam dudaklarıma yapışmasını beklediğim anda bana lavabonun yerini sordu, bende büyük bir hayal kırıklığıyla tarif ettim. Ama içimdeki isteğe karşı koyamıyordum. Peşinden gittim, ara ara kafasına arkasına çevirip bana bakıyordu. Anladım ki o da beni istiyordu ve bu bir teklifti. Onun lavaboya girmesini bekleyip ardından hemen bende girdim. İçeri girdiğim gibi beni kolumdan çekip duvara dayadı. Dudaklarımı, boynumu öpmeye başladı.

 

O kadar ateşli öpüyordu ki tüm tüylerim diken diken oluyordu. Gömleğimi düğmelerini hızlıca açtı, göğüslerimi emmeye ısırmaya başladı. Sertleşmiş göğüs uçlarım dişlerine değiyordu. Göğüs uçlarımı ısırıyordu, canımı yakıyordu. Daha fazla dayanamayıp kemerini açtım, Elimle onun kocaman aletini okşamaya başladım. Derin derin nefes alıyordu. Arkamı çevirip beni duvara dayadı sonra da o kocaman sikini götüme dayadı. Eteğimi sıyırdı. Eliyle aletini önce götümde sonra ıslanmış amımda gezdiriyordu. Zevkten dört köşe olmuştum, içimde istiyordum. O da daha fazla dayanamayıp bir anda içime soktu. Hızlıca gidip geliyordu, sikini sonuna kadar içimde istiyordum. “Daha fazla sok, sonuna kadar.” Diye fısıldadım yavaşça. Köküne kadar içime soktu, canım yanıyor canım yandıkça hoşuma gidiyordu. Çığlık atmak istiyordum, kimse duymasın diye eliyle ağzımı kapattığı için çığlık atamıyordum. Sertçe içimde gidip gelmeye devam etti, boşalana kadar. İçime boşalmıştı, sımsıcak menisini içimde hissedebiliyordum. Böylece istediğim adamı elde etmiş oldum. Boynuma usulca bir öpücük kondurdu ve üstünü düzeltip tuvaletten çıkıp gitti.

 

Anahtar: iş yerinde seks, ofiste sex, iş yeri seks hikayeleri, seks itirafları, sex itirafları, sex türk, türk pornoları hikayesi,

Listing ID: 4925713ddcc46e9a

Report problem

Processing your request, Please wait....

Yorum Yaz

Yorum yapmak için giriş yapın.

Aile İçi Sex Hikayeleri